Produkty

 

PALETY A ČELÁ

Ponúkame jednoduché, ekonomické riešenia aj komplexné sofistikované spracovania akčných a promo vystavení pre dočasnú, strednodobú aj permanentnú aplikáciu v POP. Všetko navrhneme, vyrobíme, dopravíme a nainštalujeme priamo v predajnom priestore. Príklady POP médií: dekorácie regálových čiel a gondol, paletové dekorácie, paletové ostrovy, pohyblivé a nasvietené pútače a displaye, akčné bannery a ďalšie POP médiá.

 

Podlahové stojany

Navrhneme a vyrobíme pre vás podlahové stojany, dočasné i permanentné, jednoduché aj prémiové. Príklady POP médií: stojany predajné a propagačné, podlahové displaye, modely produktov, držiaky a A-stojany na plagáty a ďalšie.

 

Regály

Od jednoduchých regálových líšt a parazitných displayov až po komplexné regálové komunikačné systémy. Príklady POP médií: vymedzovače, separátory/deliče, dávkovače, stoppery, podávače, držiaky testerov, regálové lišty, wobblery, regálové dekorácie, komplexné regálové systémy, riešenia s pohybovými, zvukovými a svetelnými efektmi a ďalšie.

 

PULTOVÉ STOJANČEKY

Produktové, imidžové a prezentačné POP médiá na pulty, do pokladničných zón alebo do vitrín. Príklady POP médií: displaye, dávkovače, mincovníky, pútače, police, držiaky vizuálov, stojančeky na letáky, podsavce, držiaky produktov, komplexné pultové a pokladničné systémy a ďalšie.

 

Shop in shop

Individualizované predajné jednotky rôznych značiek a produktových kategórií do predajní a prevádzok služieb. Príklady POP médií: malé shop-in-shop jednotky, komplexné shop-in-shop systémy.

 

CELÉ PREDAJNE

Vieme navrhnúť a vytvoriť atraktívne dekorácie a doplnky, alebo komplexné vybavenie interiéru predajne, a to od rekonštrukcie existujúceho prostredia až po vybudovanie nových predajných miest. Postaráme sa o celý proces realizácie, vrátane zabezpečenia potrebných povolení a odborných návrhov, vykonania nutných stavebných prác, vytvorenia návrhu interiérového vybavenia, inštalácie všetkých potrebných prvkov a finálneho upratovania priestoru. Skrátka pripravíme celú predajňu na kľúč tak, aby sa v nej zákazníci cítili dobre a daný tovar sa predával čo najefektívnejšie. Príklady POP médií: komplexné exteriérové a interiérové vybavenie predajní, označenie a dekorácie predajní.

 

Horeca

Od malých propagačných aplikácií po komplexné komunikačné vybavenie hotelov, reštaurácií, kaviarní a podobných zariadení. Príklady POP médií: menu stojančeky, pútače, držiaky jedálnych lístkov, držiaky podložiek pod poháre, držiaky obrúskov, reserve stojančeky, oblepenie výkladov, A-stojany, menu tabule, rámy na plagáty, svetelné reklamy, produktové stojančeky a displeje, menu boxy, slnečníky, stojany na bicykle a lyže, reklamný nábytok a ďalšie.

OSTATNÉ

Navrhneme a vyrobíme pre vás aj neštandardné propagačné aplikácie. Príklady POP médií: statické i mobilné zariadenia na prezentácie a ochutnávky, prívesy a stánky pre roadshows, eventy a demonštrácie produktov, POP up predajne, špeciálne obaly a tlačoviny a ďalšie.

CZ EN