Obchodný manažér

Náplň práce:

  • koordinácia in-store marketingových projektov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • akvizícia nových zákazníkov a projektov
  • spracovanie a organizácia obchodných projektov
  • koordinácia projektov medzi klientom a produkčným tímom v našej spoločnosti
  • úzka spolupráca s technológmi a grafikmi – aktívne podieľanie sa na vývoji a dizajne projektov
  • starostlivosť o významných zákazníkov spoločnosti
  • spolupráca s logistikou – riadenie rozvozov a inštaláciou projektov
  • zapojenie sa do marketingu spoločnosti

Čo požadujeme:

  • základné znalosti predaja marketingových služieb
  • všeobecná znalosť marketingu a obchodu
  • znalosti a skúsenosti s reklamnou a marketingovou produkciou výhodou /nie podmienkou/
  • znalosť AJ na komunikačnej úrovní
  • kľúčové sú pre nás spoľahlivosť, pracovitosť a dochvíľnosť
  • flexibilita
  • samostatnosť
  • lojalita
  • vodičský preukaz sk. B podmienkou

Čo ponúkame:

  • stabilnú spoločnosť, ktorá je na trhu od roku 1993 a je dlhodobo považovaná za špičku vo svojom odbore na medzinárodnej úrovni
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • služobný automobil, notebook a mobilný telefón
  • priebežné vzdelávanie v oblastiam in-store marketingovej komunikácie
  • osobný rozvoj v rámci obchodu a obchodných taktík
  • možnosť profesijného rastu
  • mladý, dynamický kolektív
  • príjemné prostredie
  • občerstvenie na pracovisku
  • teambuildingy

Pracovný čas:

  • 8: 30-17: 00 hodín, miesto výkonu práce – Bratislava

Termín nástupu:

  • podľa dohody

Kontaktná osoba

Životopisy a prípadne ďalšie podklady a otázky zasielajte na e-mail lubos.placko@dago.cz

CZ EN